ANA SAYFA
02 Ekim 2017 ( 1023 izlenme )
Reklamlar

Yandaş yönetmenin elini sıkmayan Meltem Cumbul açıklama yaptı

Uluslararası Adana Film Festivali’nin önceki gün düzenlenen ödül gecesinde sunuculuk yapan Meltem Cumbul, en iyi yönetmen ödülünü kazanan Semih Kaplanoğlu’nun elini sıkmadı. Cumbul bir açıklama yaparak yönetmenin neden elini sıkmadığını anlattı. 


Sahnede kendisine elini uzatan Kaplanoğlu'na karşılık vermeyen Meltem Cumbul sözlü tebrik ederek elini geri çekti...


 Bu tepkinin ardından Semih Kaplanoğlu, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı, "Adana ff’de sahnede maruz kaldığım kabalığın ardından bizi yalnız bırakmayan sanatseverlere ve dostlara teşekkürler..." dedi. 

GÖZLERİM VE ELLERİM DOST OLMAZ

Meltem Cumbul ise  adı geçen yönetmenin neden elini sıkmadığını bu sözlerle anlattı:

Eşitler arası bir selamlaşma ve yakınlaşma ritüeli olan el sıkışmayı; kendinden olmayanları ötekileştirenle, fakiri zengine böldürenle, güçlüleri tutup zayıfları hor görenle yapmayı reddediyorum. Yüreğime ve sevgiye düşman olanla, gözlerim ve ellerim dost olamaz


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gökçek'in istifa iddiasının ardından bu video hızla yayılıyor ' Kendim Ettim kendim buldum' Perinçek, Meral Akşener ve İYİ Parti'ye çağrı yaptı Akepe'li Rtük ün içinde Atatürk olduğu için yasakladığı reklam .. SİNOP-AMASYA MAÇINDA POLİS MAÇI UNUTUP TELEFONLA KONUSURKEN SAHAYA GİRİYOR :)