ANA SAYFA
06 Kasım 2017 ( 905 izlenme )
Reklamlar

Vatanım Sensin'e sürpriz isimler katıldı

Perşembe günü  ikinci sezonuna başlayacak Vatanım Sensin, önemli oyuncularla daha da güçlenen yeni kadrosuyla adından söz ettirmeye devam edecek.


Yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan ve Burak Arlıer’in yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın yer aldığı Vatanım Sensin, yeni sezonunda; bağımsızlığa giden yolun en karanlık, en acılı ve en kritik dönemini anlatacak.

Usta oyuncu Levent Can, Sevr Antlaşması dönemi ile tekrar izleyicisiyle buluşacak Vatanım Sensin’de, Filipos adlı İzmir’in daha önce hiç görmediği kadar acımasız bir generale hayat verecek. Leon’un dayısı, Aleksi’nin babası olan Filipos’un en büyük hayali; Ankara’yı ele geçiren Yunan Generali olarak tarihe geçmektir.

Başarılı ve genç oyuncu Berker Güven ise; Filipos’un oğlu, Leon’un kuzeni Aleksi karakteri ile seyirciyle buluşacak. Annesiz büyüyen Aleksi babası ile hiç anlaşamaz. Silah ve savaşın gücüne inanan Filipos ile hayata bakışı farklıdır Aleksi’nin. Paranın iktidar getirdiğini düşünen Aleksi için işgal altındaki İzmir de oyun alanıdır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bursa belediye başkanı Recep Altepe’den Net İstifa Açıklaması Kılıçdaroğlu’nun evi aranmalı demişler, Benim evimde ayakkabı kutusu yok!.." BÜLENT ECEVİT, DİĞER İSLAM ÜLKELERİYLE ARAMIZDA Kİ FARKI BÖYLE ANLATMIŞTI Devlet adamlığı farkı