ANA SAYFA
06 Temmuz 2017 ( 3352 izlenme )
Reklamlar

Ümit Özdağ yeni kurulacak partinin genel başkanını açıkladı

Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada;

 "MHP kongre süreci ile başlayıp kirli referandum ile devam eden Türk milliyetçiliği mücadele süreci yeni bir aşamaya ulaşmış durumda. Bu aşamada başkanlık sistemi ve MHP'den saray destekli hukuk operasyonları ile uzaklaştırılmamız bizi yeni adımlar atmaya zorladı. "


Özdağ söyle devam etti  "Önümüzdeki başkanlik seçiminde Türk milliyetçilerinin siyasi tasfiyesini engellemek ve milli olan herkesi kapsayan merkezi  iktidara taşımak amacı ile   Meral Akşener hanım ile yeni bir parti kurmaya karar verdik.

Bu partinin genel baskani Meral Akşener'dir.

Ülke uçurumun kıyısında iken benlik davası yapmam kabul edilemez.

Bütün Türk milliyetçileri ve milli güçler birlikte sevgili ülkemizi uçurumdan kurtarmak amacı ile büyük bir atılımi gerçeklestirmek zorundadır.

Şimdiye kadar bana vermiş olduğunuz destek için çok teşekkür ederim. Şimdi artık hep birlikte iktidar yürüyüşü için hazırlanmaya başlayabiliriz.

Bu yol şimdiye kadar yürüdüğümüz yoldan daha çetin olacak ancak başaracağız. Allah yardımcımız olsun." dedi.


www.onurlugazeteciler.com


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gökçek istifa ediyor: Yerine gelecek isim de belli oldu TAVUK ETİNDE YAPILAN BÜYÜK HİLE . İZLE PAYLAŞ HERKES BİLİNÇLENSİN SANAYİCİ OLDUĞUNU İDDİA EDEN ŞAHSIN İLGİNÇ PASAPORT TEPKİSİ Rıza Sarraf: 17-25 Aralık'ta Türkiye’de serbest kalmak için ‘kısmen’ rüşvet verdim.