ANA SAYFA
12 Kasım 2017 ( 6022 izlenme )
Reklamlar

Uçakta eşini öpemezsin saldırısı

Atatürk Havalimanı’nda  İstanbul-Bodrum seferini yapmaya hazırlanan uçak, yolcu alımının ardından kalkış için pist başına ilerlemeye başladı. bir evli çift, İstanbul Atatürk Havalimanından kalkan ve Bodrum'a gidecek olan uçağa bindi.

"UÇAKTA ÖPÜŞÜLMEZ" DEDİ

Uçakta, M. Tulunay eşi M. Tulunay'ı (40) yanağından öptü. Bu sırada uçakta hemen yan tarafta oturan Hamit C. ve ailesi öpüşen çifte, "Kadını nasıl öpersin, burası uçak. Herkesin içinde olmaz böyle şeyler" diyerek tepki gösterdi. 

Bunun üzerine tartışma çıktı. Uçaktaki kavgaya diğer yolcular da karışınca uçağın kaptan pilotu uçuştan vazgeçerek park pozisyona geri dönme kararı aldı. Kaptan pilot uçağa polis ekiplerini çağırırken, kavgaya karışan iki aile de uçaktan indirilirdi. 

İki aile karakola götürülürken, kavga nedeniyle pist başından geri dönen uçak ise bir saat rötarla 11.20’de Bordum seferini yapmak üzere Atatürk Havalimanı’ndan havalandı.

oda tv.nin verdiği bilgiye göre, bir görgü tanığı o anları şöyle anlattı; 

"Dolu bir uçaktı. Tesettürlü, yere kadar pardesü giymiş eşi ve çocuğuyla gençten bir adam vardı, 3’lü koltukta oturuyordu. Önlerinde de ikili koltukta bir karı koca… Birden, 'Burada öpüşemezsiniz, ahlakımız bu değil...' benzeri bir ses yükseldi, sonra  bağırmaya başladı üçlü koltukta oturan adam…  

Olay böyle başladı…

Hitap ettiği adam kibarlığı elden bırakmadan itiraz etti. Sağından solundan, oturanlar söylendi. Ancak, 'öpme yasağı' getiren ahlak polisi küstahlaştı ve hakarete başladı. Bunun üzerine adam,‘Bu benim karım’ diye ayağa fırladı.

Birkaç kişi daha seslerini yükseltti. Biri, 'Deveyle git deveyle, medeniyet lazım değil sana' dedi.

‘Müslüman bir ülkede olduğumuz için…’ diye saldırısını sürdüren adama müdahale etmeye çalışan hostes başarısız oldu, gelen kaptan tüm uçağı sarmış olan duyguyu anladı.

İstemese de adama, ‘aşağıya inmeniz gerekiyor’ dedi.

'Bana sordunuz mu bakalım' diyen adam, alkışlar, protestolar arasında ayağa kalktı ve uçaktakilere dönerek, 'Bodrum da Türkiye’de. Türkiye yüzde yüzü Müslüman olan bir ülke. Bodrum da bu ülkede Müslüman' diye sesini yükseltti. 

Protestolar en üst düzeye çıktı; ‘yuh’ sesleri ve alkışlar arttı, ama adam hala kafa tutuyordu.

Polis geldi... Adamı indirdi. Saldırıya uğrayan çift de inmek zorunda kaldı. Başkasını almak istediler, ama uçak vermedi, tek beden tek nefes oldu. Karısı, çocuğu hiç orada yokmuş gibi davranan saldırgan tek başına yürüdü indi, onlar da sessizce arkasından…. Polise gidince, 'bana fiziki saldırıda bulundular' diye yalan söylemiş. Böyle bir durumda bütün uçak şahit olacağını belirtti.  

İşte O anlara ait video;


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

istifa edeceği tarihi açıkladı ATATÜRK'E HAKARET EDEN BİR YOBAZ DAHA B. Erdoğan: Bize gerici diyenleri utandırdık Oktay Vural: MHP diye bir parti kalmadı, geri dönüş yok