GÜNCEL
21 Ağustos 2017 ( 530 izlenme )
Reklamlar

Sigorta şirketleri İstanbullu müşterilerini yarın için ( 22.08.2017) uyardı

İstanbul'da etkili olması beklenen yağış için art arda önemli uyarılar geliyor. Sigorta şirketleri vatandaşları SMS'ler ile "Aracınızı mümkünse kapalı otoparka bırakınız" şeklinde uyardı. Akepe'li belediye Başkanı Kadir Topbaş da yarın için, vatandaşlara "toplu taşıma araçlarını kullanın" dedi.


27 Temmuz'da gerçekleşen sağanak yağışta yaşananlar (1)

İstanbul’da yarın sabah itibariyle beklenen kuvvetli yağış ve dolu tehlikesine karşı bu kez meterolojiden değil sigorta şirketlerinden uyarı geldi. Bir önceki dolu da 150 bin aracın hasar gördüğü İstanbul’da müşterilerine SMS ve mail yoluyla ulaşan şirketler, “Olası su baskını, sel ve dolu tehlikesine karşı gerekli tedbirleri alınız. Aracınızı mümkünse kapalı otoparka bırakınız” mesajı attı.


27 Temmuz'da gerçekleşen sağanak yağışta yaşananlar (2)

Yaklaşık 1 ay önce İstanbul’da etkili olan dolu yağışı 150 binden fazla araca zarar vermiş ve 200 milyon liraya yakın maddi hasara yol açmıştı. Yarın sabah itibariyle İstanbul’u etkisi altına alması beklenen dolu yağışı için bu kez İstanbul’da yaşayanlara çok farklı bir yerden uyarı geldi.

Sigorta şirketleri müşterilerine SMS yoluyla ulaşarak “Değerli müşterimiz, İstanbul’da yarın sabah itibariyle kuvvetli yağış beklenmektedir. Olası su baskını, sel ve dolu tehlikesine karşı gerekli tedbirleri alabilmeniz için bilginize sunarız” denildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Beton çatladı karpuz çıktı Bu kadarına Artık Pes ! 'Tweet atmaktan yatan bir Allah'ın kulu yok' diyen akepe'li bozdağ'a Atilla Taş'tan yanıt Sigorta şirketleri İstanbullu müşterilerini yarın için ( 22.08.2017) uyardı