Mitingde Toplanan Milyonları Hazmedemeyip Küçümseyenleri gösterdiği Kanıtlarla Yerin Dibine Soktu

110 izlenme 11 Temmuz 2017
Reklamlar
Mitingde Toplanan Milyonları Hazmedemeyip Küçümseyenleri gösterdiği Kanıtlarla Yerin Dibine Soktu.

Elfin Tataroğlu CNN Türk'teki canlı yayında Burhan Kuzu'ya Adalet Mitingi'yle ilgili katılımcı sayısı üzerinden tarihe geçecek bir ders verdi.

AKP'lilerin Adalet Mitingi bittiğinden beri sayıyı düşük gösterme çabasına ve gayretine İstanbul Valiliği'nin resmi rakam olarak açıkladığı 175 bin rakamına rağmen gerçekler bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor.

CNN Türk'teki canlı yayında, Elfin Tataroğlu geçmişte Maltepe'deki miting alanında AKP'nin yaptığı mitingleri kast ederek, bu mitinglerin yandaş medya tarafından nasıl görüldüğünü ve açıklanan rakamı canlı yayında gösterdi. Tataroğlu sözlerine, aynı miting fotoğraflarıyla CHP'nin Adalet Mitingi'ni karşılaştırarak devam etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aykut ERDOĞDU: "Erdoğan'ın bizden istediği sokağa çıkıp çatışmamız o tuzağa düşmeyeceğiz." Türkcell'den duygulandıran 24 Kasım Öğretmenler Günü klibi .. Ünlü isimlerden işaret diliyle “İzmir Marşı” Fenerbahçe taraftarından Konyaspor Başkanı'na muhteşem kapak

Bakmadan Geçme!

KAPAT
10 KASIMDA SOKAK KÖPEĞİNİN İNSANLARLA BERABER SAYGI DURUŞUNDA DURMA ANI ..
http://cdn00.vidyomani.com/c/5/0/0/mitingde-toplanan-milyonlari-hazmedemeyip-kucumseyenleri-gosterdigi-kanitlarla-yerin-dibine-soktu/index.html#fb