ANA SAYFA
29 Ağustos 2017 ( 65 izlenme )
Reklamlar

MEB ücretli öğretmen arıyor

MEB ücretli öğretmen arıyor

Türkiye genelinde 300 bin atanamayan öğretmen varken yaklaşık 82 bin öğretmen açığı olan MEB İlanla öğretmen arıyor.
Taşeron zihniyetine isyan eden atanamayan öğretmenler “AKP seçimden öce taşeronu kaldırma sözü vermişti. AKP’ye verdiğimiz oyları geri istiyoruz.” dedi.
MEB “ücretli öğretmen” ilanları ile İstanbul’un 39 ilçesinin 36’sı, İzmir’in 30 ilçesinin 16’sı, Kocaeli’nin 12 ilçesinin 12’si, Milli Eğitim müdürlüklerinin sitelerinde “ücretli öğretmenlik” duyurusu yayımladı.
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ise CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun yazılı soru önergesine verdiği yanıtta, Bakanlığa bağlı resmi eğitim kurumlarında 912 bin 250 öğretmenin görev yaptığını ve ihtiyaç duyulan öğretmen sayısının ise 81 bin 1 olduğunu söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adalet Yürüyüşü’nün simge isimlerinden olan ve “Veysel amca” olarak adlandırılan tutuklu öğrenci babası Veysel Kılıç’ın gözaltına alındığı duyuruldu VATAN ŞAŞMAZ ve FİLİZ AKER her ikisi de gerçek isimlerini kullanmıyordu. Yeni devlet kurduk lideri Erdoğan'dır diyen şahsın skandal bir videosu daha ortaya çıktı.. İZMİR'DE MOTOSİKLETLE YAPILAN TACİZİN KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ..