ANA SAYFA
01 Aralık 2017 ( 3645 izlenme )
Reklamlar

Man Adası belgelerini paylaşırken o kanallar yayını kesti!

CNN Türk ve NTV , CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "Yurt dışına milyonlarca lira kaçırdığını" belirttiği Tayyip Erdoğan'ın yakınları tarafından Man Adasında bulunan bir off - shore şirkete on milyonlarca dolar aktarıldığını belgeleyen dekontları açıklaması sırasında canlı yayını kesti.

Bülent Tezcan, basın toplantısında belgeleri göstererek "Al dekont. Bu mu sahte? Ziya İlgen, 1 milyon 250 bin liralık dekont. Bu mu sahte?

 Aslı. Dekontun aslı. Bunlar mı sahte? Ahmet Burak Erdoğan, 1 milyon 450 bin dolarlık dekont. Bu mu sahte? 

Yuvarlak içine aldım ismi. Şimdi belgeleri hepinize açıklayacağım. Mustafa Gündoğan, 

1 milyon 250 bin dolarlık sahte. Bu mu sahte? Hani sahteydi? Osman Ketenci, dünürü. 1 milyon 250 bin dolarlık dekont. 

Bu mu sahte? Mustafa Erdoğan,2.5 milyon dolarlık dekont. Bu da mı sahte? Ve son olarak Ziya İlgen, meşhur darbeyi bildiren enişte. 

2.5 milyon dolarlık dekont. Bunların tamamı orijinal belgeler. Hepsi orijinal. Şimdi bu orijinal belgelerin tamamını size dağıtacağız. Kamuoyu ile paylaşacağız" diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Valilikten itiraf: 15 Temmuz’da zimmet kaydı tutmadan silah dağıttık! ŞEHİT HABERLERİNİN GELDİĞİ GECE AKEPE NE YAPMIŞ ? MUTLAKA İZLEYİP PAYLAŞALIM Kışlaya yemek tedarik eden şirketin çalışanı: Çöpe atılması gerekenleri askerlere veriyoruz Cübbeli Ahmet'ten Mehmet Görmez yorumu: Daha tehlikelisi gelmemiştir