ANA SAYFA
25 Aralık 2017 ( 217 izlenme )
Reklamlar

KHK TEPKİLERİNE AKEPE'LİLER SUSTU, BAHÇELİ YANIT VERDİ

Devlet Bahçeli, 696 sayılı KHK ile 15 Temmuz’da darbeye karşı direnen sivillere getirilen hukuki korumayı savundu.

KHK’yı eleştirenlere “Ne var bunda? CHP niye rahatsızdır? 

Devlet Bahçeli’nin paylaşımları :

Türkiye’nin sosyal ve siyasal iklimini zehirlemek, birlik ve dirliğini zedelemek isteyen meşum emel ve malum karanlık hedeflerde bir gerileme, bir nedamet yahut bir ıslah hali maalesef görülmüyor, görülemiyor. 

Kriz severler her fırsattan istifadenin peşindeler. Kaos ve korku tacirleri her gelişmeyi karalamanın, her durumu haşince kurcalamanın, haince kumpasa çevirmenin hevesindeler. 

Yetmedi mi bunalımlar? Yetmedi mi ağır ve beka düzeyindeki sorunlar?

Dün yayımlanan 696 Sayılı KHK’nin 121. Maddesi siyasi ve ideolojik provokatörler tarafından büyük ve tehlikeli bir tartışmanın odağına yerleştirilmiştir. 

Hep aynı simalar, hep aynı nakaratlar, hep aynı itham ve iftiralar yine sahne almıştır. Alayına yazık, hepsine yazıklar olsun! 

15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsü ve terör eylemleriyle bunların devamı niteliğindeki olayların bastırılması kapsamında hareket eden vatan evlatlarının 6755 Sayılı Kanunun 1’nci Fıkrası uyarınca hukuki, idari, mali ve cezai sorumluluklarının doğmayacağı hüküm altına alınmıştır. Ne var bunda? CHP niye rahatsızdır? Barolar Birliği Başkanı neden keyifsizdir? 

15 Temmuz’da milli beka zillet ve zulmet dolu saatlerde bizzat millet tarafından savunulmuştur. Bundan gocunanlar FETÖ’nün kurşun askerleridir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Velileri açık açık tehdit etti: Bu nasıl öğretmen! Açlık grevindeki Semih Özakça yürüyemiyor, Nuriye Gülmen kalkamıyor IRAK'IN TELAFER BÖLGESİNDE 200'DEN FAZLA TÜRKMENİ KATLETTİLER Attığı Twitler Nedeniyle hakkında gözaltı kararı çıkarılan Mustafa Altıoklar konuştu