ANA SAYFA
05 Kasım 2017 ( 178 izlenme )
Reklamlar

İstanbul Fatih'te bir baba 9 yaşındaki oğlunu katletti

İstanbul Fatih’te, Nezir T. 9 yaşındaki oğlu Yiğitcan T.'yi bıçaklayarak öldürdü. Babanın olaydan sonra evden çıkarken komşularına "Çocuğu öldürdüm annesina haber verin" dediği öne sürüldü. Polis kaçan zanlıyı yakalamak için soruşturma başlattı.

Olay, Fatih’te İtfaiye Caddesi Çinili Odalar Sokak üzerinde bulunan evde saat 18.30 sıralarında meydana geldi. İhbar üzerine adrese gelen polis, 9 yaşındaki Yiğitcan T.’nin bıçaklanarak öldürülmüş halde cesedini buldu. 

Ekipler, güvenlik şeridi çekerek evin bulunduğu sokağı yaya ve araç trafiğine kapattı. Polis incelemesi sürerken cinayetin baba Nezir T. tarafından işlendiği ileri sürüldü.

"Öldürdüm şimdi al"

Baba Nezir T.’nin adı öğrenilemeyen çocuğunun annesi ile boşanma aşamasında oldukları ve ayrı yaşadıkları, çocuğun babası ile kaldığı, annenin bugün oğlunu almak için taksi ile yola çıktığı, bu sırada baba Nezir T.’nin anneyi telefonla arayarak, "Çocuğu öldürdüm, şimdi gel al" dediği ileri sürüldü. Baba Nezir T.’nin evden çıkarken komşulara, "Çocuğu öldürdüm annesine haber verin" dediği iddia edildi.

Polis olayın ardından kaçan baba Nezir T.’yi yakalamak için harekete geçti.

Adını vermek istemeyen bir kadın komşuları, "Mahkemeye verdi. Dün savcılık izin vermiş. Çocuğunu verdi annesi teslim etti. Bugün alacaktı, çocuğu öldürmüş. 10 yaşında. Annesi 1 ay önce mahkemeye verdi. Annedeydi çocuk. Babası tarafından öldürülmüş." dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tayyip ile görüşmek isteyen Kadın korumalar tarafından darp edildi TÜRK KIZLARINI TACİZ EDEN MÜLTECİLERİ BULAN ADANA'LILAR...... İzlemeden Geçmeyin: Alzheimer Hastası Anne Kızını Bakın Nasıl Hatırlıyor... LYS SONUÇLARI YENİDEN HESAPLANDI