ANA SAYFA
15 Aralık 2017 ( 247 izlenme )
Reklamlar

İnce: 'Tuncay Özkan benim basın sözcüm değildir ! '

Tuncay Özkan’ın katıldığı bir televizyon programında kullandığı sözler Muharrem İnce tarafından eleştirildi.

Özkan’ın katıldığı programda kendisiyle ilgili yanlış bilgiler verdiğini belirten İnce ”Benim kararımı açıklamak Tuncay Özkan’a mı düşer, kendisi benim basın sözcüm değildir.” dedi.

Tepkisini sosyal medya hesabından gösteren İnce şu ifadeleri kullandı…

”İzmir Milletvekili Tuncay Özkan katıldığı bir televizyon programında “1.5 ay önce CHP Genel Başkanı ile bir görüşme yaptığımı, o görüşmede 3-4 Şubat 2018 tarihinde yapılacak Kurultayımızda aday olmayacağımı açıkladığımı” söylemiş.

Neresini düzelteyim? 1.5 ay önce böyle bir görüşme olmadı, Sayın Genel Başkan ile en son oğlumun düğün davetiyesini vermek için görüştüm.

CHP Genel Başkan adayı olmak için Genel Başkan dahil kimseden icazet alınmaz, Kurultay Delegelerimizin en az 1/10’nun imzasını bulan aday olur.

Henüz Kurultay süreci devam ederken, illerimizin büyük çoğunluğunda İl kongrelerimiz yapılmamış ve kurultay delegelerimiz seçilmemişken benim kararımı açıklamak Tuncay Özkan’a mı düşer? Kendisi benim basın sözcüm değildir.

Türkiye’nin bunca sorunu varken amacım partimin bir Milletvekili ile polemiğe girmek değil doğru bilgilendirmeyi yapmaktır. Herkes televizyonda ne konuştuğuna dikkat etmek zorundadır.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AĞZINIZI AÇIK BIRAKACAK "BAŞARI" HİKAYESİ .. HELAL OLSUN TAYYİP'TEN U DÖNÜŞÜ İÇEREN LOZAN AÇIKLAMASI Vatanım Sensin 35. Bölüm 2. fragmanı Rusya'nın Kuzey Deniz Filosu Korosu'na ait videoda 01:47 sn den sonra görünen Asker, hayrete düşürdü.