ANA SAYFA
15 Aralık 2017 ( 237 izlenme )
Reklamlar

İnce: 'Tuncay Özkan benim basın sözcüm değildir ! '

Tuncay Özkan’ın katıldığı bir televizyon programında kullandığı sözler Muharrem İnce tarafından eleştirildi.

Özkan’ın katıldığı programda kendisiyle ilgili yanlış bilgiler verdiğini belirten İnce ”Benim kararımı açıklamak Tuncay Özkan’a mı düşer, kendisi benim basın sözcüm değildir.” dedi.

Tepkisini sosyal medya hesabından gösteren İnce şu ifadeleri kullandı…

”İzmir Milletvekili Tuncay Özkan katıldığı bir televizyon programında “1.5 ay önce CHP Genel Başkanı ile bir görüşme yaptığımı, o görüşmede 3-4 Şubat 2018 tarihinde yapılacak Kurultayımızda aday olmayacağımı açıkladığımı” söylemiş.

Neresini düzelteyim? 1.5 ay önce böyle bir görüşme olmadı, Sayın Genel Başkan ile en son oğlumun düğün davetiyesini vermek için görüştüm.

CHP Genel Başkan adayı olmak için Genel Başkan dahil kimseden icazet alınmaz, Kurultay Delegelerimizin en az 1/10’nun imzasını bulan aday olur.

Henüz Kurultay süreci devam ederken, illerimizin büyük çoğunluğunda İl kongrelerimiz yapılmamış ve kurultay delegelerimiz seçilmemişken benim kararımı açıklamak Tuncay Özkan’a mı düşer? Kendisi benim basın sözcüm değildir.

Türkiye’nin bunca sorunu varken amacım partimin bir Milletvekili ile polemiğe girmek değil doğru bilgilendirmeyi yapmaktır. Herkes televizyonda ne konuştuğuna dikkat etmek zorundadır.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yandaş yönetmenin elini sıkmayan Meltem Cumbul açıklama yaptı BÖYLE BİR MİLLET CUMHURİYETİNİ VERİR Mİ SİZE ? KEMAL KILIÇDAROĞLU'NUN SARAYI SALLAYAN EFSANE KONUŞMASI .. Zübük yeniden çekiliyor.. Başrol oyuncusu belli oldu