GÜNCEL
21 Ağustos 2017 ( 3094 izlenme )
Reklamlar

Haluk Levent, '' Oraya villa yapamayacaksınız. Arazinin her tarafına fidan diktireceğim hodri meydan''

Ayvalık Şeytan Sofrası'nda çıkan yangın sonucu 5 hektarlık çamlık ve zeytinlik alan küle döndü. Bunun üzerine Haluk Levent resmi sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda, ''fidan dikme kampanyası başlattığını'' açıkladı.CHP Balıkesir Milletvekili ve Çevre Komisyonu Sözcüsü Mehmet Tüm Ayvalık'taki yangının, ''sabotaj olma ihtimalini, oraya tatil köyü veya otel inşaatı yapılacağına dair iddiaları'' meclis gündemine taşıdı. Bunun üzerine geniş yankı bulan Ayvalık'taki yangının kamuoyunda endişe yaratması sonucu, Haluk Levent, '' Oraya villa yapamayacaksınız. Arazinin her tarafına fidan diktireceğim hodri meydan'' dedi.

Gelecek hafta Ayvalık'ta konseri olan Levent'in,  ''yetkililerle görüşeceği ve sosyal medyada destekçilerine de tarihi bildireceğini'' ifade etti.

Bu olayın başlangıç olduğunu söyleyen ünlü sanatçı sadece Ayvalık'la sınırlı kalmayacaklarını bu yıl yakılan tüm yerlere fidanlar dikeceğini'' söyledi.

Haluk Levent Twitter'dan fidan kampanyasını şu şekilde duyurdu:


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan 'Solcular vatanı sevmez' dedi, Fatih Portakal tepki verdi. Devlet Bahçeli’den Kadir Mısıroğlu’na: Adam olamaz, insan olamaz, Türk ise asla olamaz NURİYE İLE SEMİH'İN BİLİNMEYEN HİKAYELERİNİ YILMAZ ÖZDİL YAZDI... Kılıçdaroğlu'ndan Adrese teslim olay sözler. 'Ben Adalet diyorum o atlet'