ANA SAYFA
04 Kasım 2017 ( 285 izlenme )
Reklamlar

Fatih Portakal'dan, hakkında yürütülen linç kampanyasına sert tepki

FOX Ana Haber bülteni sunucusu Fatih Portakal, sosyal medyada kendisi hakkında başlatılan linç kampanyasına canlı yayında cevap vererek Sözlerinin cımbızlandığını belirtti.


Fatih Portakal, “Bu bültene haber olarak bakmayınız. Ülkenin nasıl kutuplaştırıldığı, bireylerin nasıl karşı karşıya getirildiği ve gazeteciliğin durumu.” diyerek yaşanan durumu özetledi.

Fatih Portakal Sözlerine Şöyle devam etti;

“Bakın buradaki 14 saniyelik bölümü alıp sözlerimi çarpıtıyorlar..” diyerek sözlerine devam eden Portakal:

 “Onlara diyorum ki, vicdanınız yok mu? Hepiniz biliyorsunuz orada şehitlerimiz için Allah rahmet etsin dediğimi, ama bile bile itibarsızlaştırmak için bunu yapıyorsunuz. 

Trollere bir şey demiyorum, içlerinde gazeteciler de var. Asıl onlara üzülüyorum. Sizlere hakkımı helal etmiyorum. Bu tür yalan yanlış haber yapanları mahkemeye veriyorum.” diyerek kendisi hakkında linç kampanyası düzenleyenlere tazminat davası açacağını söyledi.

Tazminat davası gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak

Tazminat davasından elde edeceği geliri ise Mehmetçik Vakfına bağışlayacağını söyleyen Fatih Portakal, haberi doğru bir şekilde paylaşan internet sitelerine de teşekkür etti.


onurlugazeteciler.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yılmaz Özdil önerdi 5 günün ardından Tayyip açıkladı Android Tarayıcı Virüsü Büyük tehlike arz ediyor. nasıl temizlenir Kılıçdaroğlu:"Hakimlere, mahkemelere talimat verdiğinizi ispat edersem, namuslu ve onurlu insan gibi istifa edecek misin? ŞOK HABER.. CHP, akepe'nin Başkanlık Özel Örgütünü Yakaladı