ANA SAYFA
04 Kasım 2017 ( 304 izlenme )
Reklamlar

Fatih Portakal'dan, hakkında yürütülen linç kampanyasına sert tepki

FOX Ana Haber bülteni sunucusu Fatih Portakal, sosyal medyada kendisi hakkında başlatılan linç kampanyasına canlı yayında cevap vererek Sözlerinin cımbızlandığını belirtti.


Fatih Portakal, “Bu bültene haber olarak bakmayınız. Ülkenin nasıl kutuplaştırıldığı, bireylerin nasıl karşı karşıya getirildiği ve gazeteciliğin durumu.” diyerek yaşanan durumu özetledi.

Fatih Portakal Sözlerine Şöyle devam etti;

“Bakın buradaki 14 saniyelik bölümü alıp sözlerimi çarpıtıyorlar..” diyerek sözlerine devam eden Portakal:

 “Onlara diyorum ki, vicdanınız yok mu? Hepiniz biliyorsunuz orada şehitlerimiz için Allah rahmet etsin dediğimi, ama bile bile itibarsızlaştırmak için bunu yapıyorsunuz. 

Trollere bir şey demiyorum, içlerinde gazeteciler de var. Asıl onlara üzülüyorum. Sizlere hakkımı helal etmiyorum. Bu tür yalan yanlış haber yapanları mahkemeye veriyorum.” diyerek kendisi hakkında linç kampanyası düzenleyenlere tazminat davası açacağını söyledi.

Tazminat davası gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak

Tazminat davasından elde edeceği geliri ise Mehmetçik Vakfına bağışlayacağını söyleyen Fatih Portakal, haberi doğru bir şekilde paylaşan internet sitelerine de teşekkür etti.


onurlugazeteciler.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Organik Tarım Nedir ve Nasıl Yapılır Athena Gökhan Erdal Eren paylaşımı yaptı: Erdaldır EREN Tehlike Çok Büyük, Yeni Göç dalgasıyla karşı karşıyayız... ATAM BUNLARI GÖRSEYDİ "GENÇLİĞE" DAİR UMUDUNU SÜRDÜRÜRMÜYDÜ ACABA ? İŞTE KARŞINIZDA GELECEĞİN ANNE ADAYLARI .