"Deve idrarı şifadır" diyen ilahiyatçıya canlı yayında ikram edildi

25985 izlenme 21 Temmuz 2017
Reklamlar
Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Taslaman ile Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ebubekir Sifil,bir tv. kanalında tartıştı..
Canlı yayında "Hadisler İslam'da hüküm çıkarmak için referans kaynağı mıdır, değil midir?" sorusu tartışıldı. Taslaman ile Sifil arasındaki 'Hadislerin kaynağı nedir?' tartışmasında 'deve sidiği' hadisi konuşulurken ilginç anlar yaşandı.

İlahiyatçı Sifil ise, deve sidiği içmenin şifalı olduğunu belirten hadisin sahih (doğru-güvenilir) olduğunu savundu ve deve idrarının şifa olduğunu iddia etti. Ancak, sadece damızlığa çekilen deve idrarının tüketilmesi gerektiğini söyleyerek Taslaman'ın kendisine sunduğu deve idrarını içmeyi kabul etmedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Attığı Twitler Nedeniyle hakkında gözaltı kararı çıkarılan Mustafa Altıoklar konuştu Hakkari'de terör saldırısında şehit olan Samsun'lu N. Yaman'ın şehit haberini alan yakınları yasa boğuldu 'CHP bu soruya yanıt alırsa kontrollü darbe iddiasını geri çekecek' İSTANBUL'DA YAĞMUR ARDINDA BU GÖRÜNTÜLERİ BIRAKTI..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tutuklu CHP'li vekil Enis Berberoğlu iftiralara karşı açıklama yaptı