ANA SAYFA
06 Haziran 2017 ( 2016 izlenme )
Reklamlar

Davutoğlu suskunluğunu bozdu! Çok sert sözler…

Kanal 42 Televizyonunun sahur programına konuk olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başbakanlık koltuğundan inişini hızlandıran ve kamuoyunda ‘Pelikan bildirisi’ olarak kimliği meçhul açıklamayla ilgili ilk kez yorum yapan Davutoğlu, AKP’nin kendi değerlerini hızla zayıflattığını, partinin içine itibar suikasti virüsünün bulaştırıldığını belirtti.

Davutoğlu “Pelikan Dosyası adında bir olaya şahit olduk. Maalesef partide bir çok isme karşı bu yapıldı. En son Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’e yapılan da buna benzer bir durum. Bizi en çok üzen ise dostlarımızın bu konuda suskunlukları olmuştur. Yapılan şey itibar suikastidir, bizi üzen dostlarımızın suskunluğudur” diye konuştu.

PELİKAN BİLDİRİSİ

Davutoğlu’nun başbakanlığının son günlerinde 1 Mayıs 2016 gecesi “Pelikan dosyası” başlığıyla bir blog sitesinden yazı kaleme alınmış,yazıda Davutoğlu ve ekibi hedef alınarak istifaya çağrılmıştı. Bu bildirinin yayımlanmasından 4 gün sonra Ak Saray’a çıkarak Erdoğan ile görüşen Davutoğlu istifa kararı almıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şevket Çoruh'tan Tarabya iftarı ve AKM paylaşımı... Burhan Kuzu Osmanlı’nın kaybettiği toprakları Lozan’da kaybedildi diye yazınca,tarih dersi yağdı ! ADALET YÜRÜYÜŞÜNDE AKPLİLER İLE KARŞILAŞILDI İŞTE O KARELER ERKAN TAN CANLI YAYINDA FATİH PORTAKAL'A HAKARETLER SAVURDU .. BU KADARDA OLMAZ