ANA SAYFA
30 Ekim 2017 ( 97 izlenme )
Reklamlar

Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ağlayarak istifa etti

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı, Avlu Balıkesir Kongre Merkezi'nde basın toplantısı düzenledi. Uğur yaptığı istifa açıklamasında şöyle konuştu:

Yolsuzluğunuz yok, usulsüzlüğünüz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ve fakat ailenize, evinize kadar ulaşan baskılar, tehdide varan müdahaleler var. Bu katlanılacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. Dolayısıyla AK Parti'de siyaset yapma imkanımız ortadan kaldırılmıştır. Gelinen bu durumda partimden ve belediye başkanlığı ..Tek endişem başladığımız projelerin yarım bırakılarak insanlarımızın beklentilerinin boşa bırakılmasıdır. Bundan önce veda ve vefa vurgusu yapmıştım. Şimdi bütün varlığımla külli iradeye teslim olarak cüzzi irade ile milletime vefa gösteriyorum. Partime ve başkanlık görevime burada veda ediyorum.İnancım ve itikatım gereği olanda hayır vardır. Üzgün, kırgınım ama huzurluyum. Çünkü vicdan rahatlığı ile bu kararı almış bulunuyorum. Balıkesir sevdalısı olarak şehrime, hemşehrilerime hizmet etme gayreti içerisinde oldum. Hepinize, bütün hemşehrilerime, yol arkadaşlarıma, çalışma arkadaşlarıma ve bu uzun mesai yıllarında bana destek olan aile teşekkür ediyorum. Ve Allah'a ısmarladık diyorum, hoşça kalın.


akepe'de daha önce istifaları istenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek istifalarını açıklamıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

''ADALETE FENER YAK'' SANAT CAMİASINDAN BÜYÜK DESTEK. 10 KASIMDA SOKAK KÖPEĞİNİN İNSANLARLA BERABER SAYGI DURUŞUNDA DURMA ANI .. Milletimizin nasıl kandırıldığını açıklayan harika bir kısa film .. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz KILIÇDAROĞLU , ERDOĞAN'A ÇOK SERT SÖZLER SÖYLEDİ .. BAKALIM TAYYİB'İN CEVABI NASIL OLACAK