ANA SAYFA
02 Ekim 2017 ( 1852 izlenme )
Reklamlar

Aziz Kocaoğlu provokasyonla ilgili açıklama yaptı

İZBAN'ın Selçuk hattının açılış töreni sırasında gergin anlar yaşanmıştı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu konuyla ilgili açıklama yaptı.
Binali Yıldırım'dan önce kürsüye çıkan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun konuşması sırasında sloganlar yükseldi. Kocaoğlu, "Bu projenin anası da babası da İzmir Büyükşehir Belediyesi’dir. Ayıptır, ayıptır, bu yaptığınız kırkı geçti. Ben sizlerin oylarıyla, yüzde 56 oy almış belediye başkanınızım. Adam gibi durmaya çağırıyorum" dedi. Kürsüden ayrılan Kocaoğlu töreni terk ederken, Başbakan Binali Yıldırım ise konuyla ilgili “Başkan niye sinirlendi anladınız mı? Demek ki Recep Tayyip Erdoğan sevgisine hala tahammül edemeyenler var. Aziz Başkan’ın şekeri var. Birden şekeri çıktı vitesler attı. Ama öfke onun olsun, sevgi bizim olsun” dedi. Kocaoğlu ise olay sonrasında Twitter'dan yaptığı açıklamada kürsüye çıktığında kendisine hakaret edildiğini yazdı.Aziz Kocaoğlu ise törende yaşananlarla ilgili olarak Twitter hesabından açıklamada bulundu. Kocaoğlu, tören programının kendilerine bu sabah ulaştığını bunun 'garip' olduğunu konuşmak için kürsüye geldiğinde ise yuhalamalarla ve hakaretlerle karşılaştığını yazdı. 


Aziz Kocaoğlu, fuar açılışında dönemin Sanayi bakanı Nihat Ergün konuşurken protesto olunca bizzat kendisinin kürsüye çıkarak hem protestocuları susturduğunu hem de bakandan bizzat özür dilediğini de ekledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Menzil şeyhinin torunu tahta çıktı, sosyal medyada alay konusu oldu: Deniz Gezmiş'in abisinden Dilmen'e yanıt Akepe şimdi de istismara dolaylı af getiriyor, doğum yapanlara bildirim zorunluluğu kalkıyor MUHAFAZAKAR HANIMDAN ÇOK İLGİNÇ SİLİKON SORUSU