ANA SAYFA
03 Ağustos 2017 ( 207 izlenme )
Reklamlar

Akepe'li belediye Başkanı Menderes Türel, doğasına sahip çıkan yurttaşlara: ''Zavallılar'' dedi

Antalya'nın akepe'li Belediye Başkanı Türel, Göçmen Park'ın otopark olmasını istemeyen yurttaşlar için "Zavallılar otopark projesini engelleyemeyecek" dedi.


Daha önce aynı yer için semt sakinlerine referandum yapıp hayır oyu çıktıktan sonra projeden vazgeçtiklerini söyleyip sonra U dönüşü yapan adı geçen akepe'li, Projelerinde hiçbir ağaç kesilmediğini öne sürdü.
 Türel,yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 
“Ağaçların hepsini naklederiz ve nereye naklettiğimizi söyleriz. Ayrıca bu naklettiğimiz ağaçlar yeniden bu park alanında çok farklı, çok daha güzel bir peyzaj projesi içerisinde değerlendirilecek. Biz burada park altına otopark yapıyoruz,  bir gerekçe bile sunmadan 'biz burayı istemiyoruz' demeye hakları yok. Burası kimsenin babasının çiftliği değil, burası bir demokratik devlet düzeni ile işleyen güçlü bir kamu iradesinin bulunduğu bir şehir. O yüzden Antalya'ya hizmet etme noktasında bu zavallılar bizi engelleyeceklerini zannediyorsa dediğim gibi buradan onlara ekmek yok."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müftülere resmi nikâh kıyma yetkisi gece yarısı kabul edildi. Cumhuriyet Gazetesi davasında Büyük skandal. İktidar gazeteleri mahkeme kararını dava bitmeden açıkladı Akepe şimdi de istismara dolaylı af getiriyor, doğum yapanlara bildirim zorunluluğu kalkıyor ADALET YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK BÜYÜYOR